Doprava zdarma po ČR nad 2500Kč/Doprava zdarma do EU států nad 3900Kč
Doprava zdarma po ČR nad 2500Kč/Doprava zdarma do EU států nad 3900Kč
  • 0
Doprava zdarma po ČR nad 2500Kč/Doprava zdarma do EU států nad 3900Kč

O nás

Myšlienka značky GnBnine siaha do roku 2016. Vtedy som zatúžil po tom vytvoriť zmysluplný produkt, s ktorým by sa každý dokázal stotožniť. Volám sa Miloš Smejkal jr. a som zakladateľ značky GnBnine.

Každé začiatky sú ťažké, inak tomu nebolo ani u nás. Najprv som sa snažil vymyslieť názov a logo značky, čo zabralo približne 3 mesiace. Kreslil som rôzne logá, ale žiadne nebolo také, ktoré by dostatočne vystihovalo moju víziu.

Po par týždňoch som sa k tomu opäť vrátil. Vtedy som sa inšpiroval u niečoho, čo milujem, a to sú zbrane. Tvar guľky náboja bol mojou inšpiráciou k logu, aké teraz poznáte. Tradične sa začína u názvu značky, a až potom sa prejde k tvoreniu loga. U nás to ale bolo naopak: Názov značky som začal vymýšľať až potom, čo sme mali hotové logo.

 

Stále som mal pred očami písmeno G a B. Chcel som, aby boli dôležitou súčasťou značky. Až ma nakoniec napadol názov GnBnine. Čo znamená?

G ako GUN je v anglickom preklade zbraň a B ako BULLET je náboj. Gun ma znázorňovať “Silu” A Bullet “Rýchlosť”. V dnešnom svete musí byt človek rýchly a silný, aby dokázal dosiahnuť svojich cieľov a snov. Nezáleží na tom, či si športovec, podnikateľ či maminka na materskej, vždy musíš byť silný a rýchly v tom, čo robíš. Inak príde niekto, kto je lepší ako ty, buď ty ten najlepší v tom, čo ta baví.

A čo znamená NINE (vyslovene NAJN)? Nine je v anglickom slovníku číslica 9 a tá má viacero významov, prečo tam práven je.  

GnBnine sa teda vyslovuje (DžI end BI NAJN)

 

Rok 2018

Začínali sme s šiltovkami a zimnými čiapkami, na ktoré sme nechali vyšiť prvé logo, samozrejme sa to nezaobišlo bez komplikácií. Z chýb sa človek ponaučí. Pre mňa je kvalita na prvom mieste. Nebol som spokojný s tým, čo sme dostali, a tak niektoré kúsky neboli vôbec predajné.

Nechceli sme ich však vyhodiť, a tak sme ich venovali na onkologické oddelenie detí v Bratislave. Veľmi nás potešilo, že sme deťom urobili radosť.

Postupom času som začal navrhovať strihy dámskych šiat a snažil som sa pridať niečo unikátne na strihu mikín či krátkych teplákov. Chcel som, aby každý ihneď poznal, že je to naša značka GnBnine.

Pre mňa značka znamená, že človek, ktorý ju tvorí, tak ide od samého začiatku. Najprv na papier nakreslí svoj nápad, ktorý potom prenesie do reality.

Tým ukáže svoju jedinečnosť a originalitu. Medzičasom sme hľadali výrobu odevov, ktorá by bola schopná ušiť produkty podľa našich predstav. Nájsť v dnešnej dobe kvalitnú výrobu nie je tak ľahké, ale nie nemožné, ako sa ukázalo. To bolo do roku 2018.

 

Rok 2019 mal byť ten zlomový, keď sa zase posunieme o krok ďalej.

Chodiť do práce, jazdiť na vystúpenia a akcie, po večeroch kresliť dizajny a vymýšľať strihy. To bol začiatok roku 2019. Až do leta, keď  mal nastať zvrat.

Vtedy sa môj kamarát, ktorému sa nápad páčil, rozhodol investovať do značky GnBnine.

 

Krušný rok 2020

Prichádza investícia,  môžeme začať ešte viac pracovať a vyrábať. Dokončenie E-shopu a založenie firmy stíhame pred príchodom prvých kúskov, ktoré sme našim zákazníkom mohli predstaviť na začiatku leta. Vtedy sme skoro vypredali naše Bestseller šaty ARISAKA a mikiny White and Black Bullet, ďalším úspešným kúskom bolo dámske tričko CHARLIE a panské tričko HOLLYWOOD.

Potom prišla tá zložitejšia práca, a to je marketing. Mali sme plán, ako dostať Naše oblečenie medzi našich zákazníkov. Ukázalo sa však, že je to zložitejšie, ako sme si na začiatku predstavovali.

Na konci leta sme došívali nové druhy tričiek a legíny pre dámy. Hľadali sme možnosti, ako dostať produkt čo najlepšou cestou k našim zákazníkom. Skúšali sme potenciál sociálnych sietí – Facebooku a Instagramu. Zhltlo nám to dosť financií, ale žiaľ neprinieslo požadované výsledky.

 

Turbulencie s pandémiou v roku 2021

Prišli sme na myšlienku vytvoriť novú platformu na predaj rôznych produktov, vyrobených len v Česku. A tak vzniká nový projekt s názvom podporujicesko.cz Je to aplikácia, kde si rýchlo a efektívne vyhľadáte produkt, ktorý hľadáte a zároveň viete, že podporujete českých výrobcov. Projekt sa blíži do finálnej fáze a uvidíme, čo nám prinesie rok 2022.

 

Začíname tam, kde sme skončili. Rok 2022

 

Poďakovanie ľuďom, ktorí sa na projektu podieľali: Tomáš Ružička (sponzor), Jan Barta (logo), Jakub Kohák (reklama), Neznámi Investor (Sirka), Marek Čiliak (reklama), Michal Gulaši (reklama), Rodina a žena, Michal Rozboril (E-shop), Verek Kuča (reklamná firma) Bruno Smejkal (model), Jana Vidourková (modelka),

 

“čekat se vyplatilo, je tu značka, ktera vybočuje z davu svou originalitou skloubenou s pohodlností!

Vyzbroj svůj šatník kvalitním oblečením

v limitovaných edicích a ukaž, že i s bílou to může být trefa do černého. Vytáhni s námi těžký kalibr fair trade!

Říká se, že každého člověka vystihuje jeho stopa, je jen na tobě, jakou po sobě zanecháš…

Začít můžeš tady…

Z Gnbnine vznikají velké věci. Díky vašim nákupům podporujete ochranu přírody, na boj s klimatickou krizí. I VY tak pomáháte vytvářet lepší a zdravější budoucnost pro všechny, za což vám moc děkujeme!

Vyrobeno s dobrým vědomím a čistým svědomím v České republice 

🇨🇿

Když kupujete jakékoli výrobky, kupujete si současně i práci lidí, kteří by měli být za svoji práci zaplaceni spravedlivě.

My bychom sami nechtěli pracovat v prostředí, kde si otrockou prací nevyděláme ani na pořádné jídlo, jenomže u velkých nadnárodních společností je to většinou běžná realita.

Nákupem českého výrobku

však podpoříte přímo české zaměstnance v těch firmách, které disponují etickým kodexem pro své zaměstnance, přičemž nebudete podporovat vykořisťující strategie bohatých firem, které ve své chamtivosti neeticky těží z chudoby, špatně zaplacené práce a

mnohdy též práce dětské.

 🇨🇿

Zpočátku budeme testovat více druhů velikostních rozměrů, než dospějeme k těm nejlepším pro Vaše pohodlí a spokojenost.

Budeme rádi i za Vaši zpětnou vazbu.

PROSÍM VĚNUJTE POZORNOST TABULKÁM U KONKRÉTNÍHO VÝROBKU.

Těšit se můžete na rozšíření našeho sortimentu, a to jak v barevném sortimentu, tak i spousty dalších doplňků.

GnBnine je tu pro ty, kteří mají rádi kvalitu.

GnBnine

“Live Hard and Fast”